niedziela, 13 kwietnia 2014

Pytania elektryczne i inneBezpiecznik jaki kupic? Razem z oprawka jaki mi pan poda?
I nie mialem do czynienia z takimi silnikami i stad moje pytanie podczas obrotów silnika slychac delikatne cos  jakby pykanie szuranie czy jest to normalny dzwiek?
Ciężko to okreslic ale silnik dziala nie smierdzi i jest wydaje sie ok byc moze wplyw na to mialo to ze  byl podlaczony pod jeden aku 12v i dostawal poprostu za malo pradu czy jest to normalny dzwiek w tego typu
silnikach?

Kiedy ladowac aku jak się całkiem rozładują? Czy po każdej jeździe??? Może jakis czujnik zeby kontrolowac poziom naładowania aku.

Ile ladowac aku ?ile godzin? 2 razy 12v 9ah

I najwazniejsze jak sciagnac ta role z silnika??? To jest jakaś zawleczka?? Bo nie chce nic urwac a pan to juz sciagal i wie wiec bylbym wdzieczny za pomoc.

Ładowanie 3-5 godzin, ładowarka sama się wyłączy ( zielone światło).
Bezpiecznik 35A gniazdo na allegro najlepiej.
Silnik nie powinien pykać, szurać może troszkę póki szczotki się nie ułożą. 12 v nie ma wpływu na ewentualne uszkodzenie silnika.
Ładowanie aku najlepiej po każdej jeździe.
Są wskaźniki elektroniczne na allegro do samochodów, one wskażą nawet 30V – trzeba spytać sprzedawcy. Napięcie na akumulatorach nie może spadać poniżej 21V.
Rolke z silnika tylko ściągaczem do łożysk- trzeba zerwać klej, jest też pierścień który należy najpierw zdjąć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Oświetlenie rowerowe

Oświetlenie rowerowe Retoo lampa LED + USB 1800 lm USB WODOODPORNA LAMPKA ROWEROWA LED USB PRZÓD TYL Wysokiej jakości lampa rowerowa ładowan...